WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz, remontami domów, mieszkań i lokali usługowych.

POD KLUCZ

Realizujemy wykończenia wnętrz od stanu developerskiego pod klucz. Pracujemy według projektów opracowanych przez architektów wnętrz jak i realizujemy własne pomysły klientów. Nasz zakres usług obejmuje również montaż mebli czy powieszenie obrazów, tak aby nowe mieszkanie cieszyło jeszcze bardziej.REMONTY

Zakup mieszkania czy domu z rynku wtórnego wymaga często zmian i dopasowania do naszych potrzeb. Nasze usługi obejmują również przeróbki elektryczne, hydrauliczne jak i wyburzenia czy przesunięcia ścian. Chętnie służymy radą w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z aranżacją wnętrz.

ADAPTACJE

Zajmujemy się również adaptacją niezagospodarowanych przestrzeni takich jak poddasza, garaże czy pomieszczenia gospodarcze na część mieszkalną lub lokale usługowe. Usunięcie starych mebli i zbędnych rzeczy także nie stanowi dla nas problemu.

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Wybierając naszą firmę, wybierasz doświadczonych fachowców znających się na swojej branży. W zamian zyskujesz wnętrze domu  o jakim marzyłeś. Gwarantujemy solidne i terminowe wykonanie usługi, kulturę w miejscu pracy i profesjonalne, indywidualne podejście.